Promocje

Już od najmłodszych lat warto wspierać rozwój swojego maluszka. Dzieci w tym wieku mają wrodzoną ciekawość, która sprawia, że chętnie poznają kształty, kolory, zapachy i smaki. Mądrze zaprojektowane zabawki sprawią, że mały odkrywca znacznie szybciej będzie rozwijał swoje umiejętności podczas beztroskiej zabawy. W kategorii zabawki sensoryczne znajdziesz zabawki, które umożliwią dziecku bezpieczne zapoznawanie się ze światem za pomocą zmysłów.

W sklepie NikiToys.pl znajdziesz ogromny wybór różnego kształtu figurek drewnianych, i nie tylko. Zabawki sensoryczne, wykonane z różnych tworzyw służą do ćwiczenia wyobraźni. Sposób układania z nich różnych kształtów, figur i zwierząt ogranicza bowiem tylko fantazja Dziecka! 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NikiToys.pl - zabawki sensoryczne dla małych odkrywców.

NikiToys.pl  oferuje zabawki w różnych odmianach, wzorach i kolorach. Dzięki temu zmysły dziecka rozwijają się w przyjemny dla niego sposób. Kolorowe zabawki sensoryczne stymulują wzrok i pobudzają prawidłowe rozpoznawanie barw. Zabawki sensoryczne NikiToys.pl wyróżniają się przede wszystkim wielką dbałością o szczegóły, co w rezultacie przekłada się na bezpieczeństwo bawiących się pociech.

Dla najmłodszych mamy wielokolorowe, uszyte z różnych tkanin i tworzyw zabawki szeleszczące i wańki wstańki. Posiadamy także zabawki, które poruszają się, by zachęcić dziecko do ruchu. Jest tu ogromny wybór zabawek kontrastowych dla najmłodszych. Zobaczą je nawet najmłodsze Niemowlaki, w swoich 4 pierwszych miesiącach życia.

Zabawki sensoryczne dla starszaków

Poznawanie świata nie kończy się na wraz z okresem niemowlęcym. Powinno się także rozwijać zmysły oraz kreatywność u starszych dzieci. W NikiToys.pl znajdują się zabawki, które zainteresują niejednego przedszkolaka. Są to między innymi puzzle, kreatywne łamigłówki, gry z układankami czy też drewniane klocki, które rozwijają wyobraźnię przestrzenną.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium